$39.67 €42.52
weather +14 Київ

У чемпіонаті України з футболу вперше із застосуванням системи відеодопомоги арбітрам було скасовано гол "Шахтар" переміг "Десну" з рахунком 1:0

На 59-й хвилині матчу 19-го туру УПЛ між "Шахтарем" і "Десною" головний рефері матчу Євген Арановський після застосування системи відеодопомоги арбітрам (VAR) скасував гол чернігівської команди.

23 лютого в українській Прем'єр-лізі вперше в історії було скасовано гол за допомогою системи відеодопомоги арбітрам (VAR), повідомляє ресурс Tribuna.

VAR застосували під час поєдинку 19-го туру чемпіонату України між "Шахтарем" і "Десною".

На 59-й хвилині гри чернігівська команда забила гол, але головний арбітр зустрічі Євген Арановський після перевірки гола за допомогою VAR скасував узяття воріт.

"Шахтар" переміг "Десну" з рахунком 1:0 завдяки голу Марлоса в компенсований час.

VAR почала працювати на матчах чемпіонату України з 19-го туру. Першим поєдинком, на якому було застосовано систему, став матч "Динамо" – "Ворскла".

Систему відеодопомоги арбітрам застосовують на двох центральних матчах УПЛ у кожному турі. Ще п'ять ігор відбуваються без VAR.