$39.55 €42.43
weather +17 Київ

УЄФА затвердив формат догравання Ліги чемпіонів 2020, Санкт-Петербург позбавили права приймати фінал 2021 року

УЄФА затвердив формат догравання Ліги чемпіонів 2020, Санкт-Петербург позбавили права приймати фінал 2021 року "Жозе Алваладе" – одна з лісабонських арен, яка прийматиме плей-оф Ліги чемпіонів

Через пандемію коронавірусу вирішальні матчі плей-оф Ліги чемпіонів проведуть у серпні в Лісабоні. Стамбул, який було заплановано як господаря фіналу, прийме вирішальний матч ЛЧ за рік.

17 червня виконавчий комітет УЄФА в режимі відеоконференції затвердив положення про догравання сезону 2019–2020 років у Лізі чемпіонів.

Як повідомляє пресслужба УЄФА, турнір відновлять 7 серпня матчами у відповідь 1/8 фіналу, які не вдалося провести в березні через спалах коронавірусу.

Починаючи з 1/4 фіналу, всі ігри проведуть на двох стадіонах Лісабона – "Да Луж" і "Жозе Алваладе". Чвертьфінали відбудуться 12–15 серпня, півфінали – 18–19 серпня, фінал – 23 серпня. Початок ігор вирішальної стадії – о 21.00 за середньоєвропейським часом (о 22.00 за Києвом).

У разі нічиєї в основний час будуть призначати додаткові два тайми по 15 хвилин, потім за потреби – серію 11-метрових.

Поки що не визначено, чи допустять на ігри плей-оф глядачів. "УЄФА буде регулярно контролювати ситуацію на континенті й підтримувати зв'язок із місцевою владою, щоб оцінити терміни поступового повернення вболівальників", – ідеться у пресрелізі.

Виконком також ухвалив рішення про зміну господарів фінальних матчів Ліги чемпіонів у наступні роки. Спочатку місцем проведення фіналу 2020 було названо Стамбул. Тепер найбільше місто Туреччини прийме цю подію 2021 року, а російський Санкт-Петербург, відповідно, 2022-го.

23 березня через пандемію коронавірусної інфекції УЄФА відклав проведення фіналів Ліги чемпіонів і Ліги Європи, які було заплановано на травень 2020 року.