$39.22 €42.36

Україна здобула десяту золоту нагороду на Європейських іграх

Україна здобула десяту золоту нагороду на Європейських іграх Вихрист: Я на сьомому небі від щастя!

Десяте золото для української збірної завоював боксер Віктор Вихрист, який виступає у ваговій категорії понад 91 кг. На найвищу сходинку п'єдесталу сьогодні піднялася також національна збірна з легкої атлетики.

У передостанній день змагань на ІІ Європейських іграх, які відбуваються в Мінську, Україна виборола десяту золоту медаль, інформує пресслужба Національного олімпійського комітету України.

Десяте золото для України завоював боксер Віктор Вихрист, який виступає у ваговій категорії понад 91 кг.

В 1/8 фіналу він переміг боксера з Росії, у чвертьфіналі здолав серба, а в півфіналі завдав поразки хорватському спортсмену Марку Мілуну, який у підсумку став бронзовим призером.

"Фінальний поєдинок, у якому Віктор Вихрист зустрівся із представником Франції Мурадом Алієвим, завершився з рахунком 4:1, що й дозволило нашому боксеру оформити чемпіонство II Європейських ігор", – зазначили в НОК України.

Коментуючи свою перемогу, українець не стримував емоцій, повідомляє комітет у Twitter.

"Я на сьомому небі від щастя!" – заявив Вихрист.

Українські спортсмени сьогодні завоювали два золота – на найвищу сходинку п'єдесталу піднялася також національна збірна з легкої атлетики, інформує НОК України у Twitter.

Український гімнаст Олег Верняєв став срібним призером II Європейських ігор, бронзові нагороди вибороли каратисти Галина Мельник та Валерій Чоботар, а також спортивна гімнастка Діана Варинська.

Згідно з даними офіційного сайта змагань, українська збірна завоювала 10 золотих, 13 срібних, 14 бронзових нагород і зараз посідає четверту сходинку в медальному заліку. Перша – Росія, друга – Білорусь, третя – Італія.

Урочисте відкриття II Європейських ігор відбулося 21 червня в Мінську. Ігри триватимуть до 30 червня, спортсмени з 50 країн світу розіграють 200 комплектів нагород у 23 дисциплінах 15 видів спорту.