$39.78 €42.31

Українські спортсмени завоювали три золоті медалі у перший день змагань на Європейських іграх у Мінську

Українські спортсмени завоювали три золоті медалі у перший день змагань на Європейських іграх у Мінську Жіноча команда України із самбо завоювала чотири нагороди

Окрім дзюдоїстки Дар'ї Білодід, золото ІІ Європейських ігор у Мінську сьогодні здобули дзюдоїст Георгій Зантарая та самбістка Анастасія Сапсай.

22 червня українські спортсмени вибороли три золоті, дві срібні та одну бронзову медаль у перший день змагань ІІ Європейських ігор, які відбуваються у столиці Білорусі Мінську.

Про це свідчать дані офіційного сайта змагань.

Першу золоту медаль для України принесла дзюдоїстка Дар'я Білодід, яка у фінальному поєдинку перемогла суперницю з Росії.

Друге золото здобув ще один дзюдоїст Георгій Зантарая. У поєдинку за перше місце у ваговій категорії до 66 кг українець переміг італійського спортсмена Маттео Медвеса, повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету України.

Українські самбістки завоювали сьогодні на Європейських іграх чотири нагороди.

Єлена Сайко та Анастасія Новікова стали володарками срібла, Наталія Смаль завоювала бронзову нагороду. Золото здобула Анастасія Сапсай.

"Золотим виявився для України останній поєдинок у перший день змагань із самбо в Мінську-2019. Анастасія Сапсай, що виступає в категорії понад 80 кг, перемогла у фіналі з рахунком 4:0 Єлену Кебадзе з Грузії", – пише пресслужба НОК України у Twitter.

До кінця дня національна збірна посіла четверте місце в медальному заліку.

Урочисте відкриття II Європейських ігор відбулося 21 червня в Мінську. Ігри триватимуть до 30 червня, спортсмени з 50 країн світу розіграють 200 комплектів нагород у 23 дисциплінах 15 видів спорту.