$39.47 €42.18
weather +10 Київ

Україна розгромила Литву у відборі на Євро 2020

Україна розгромила Литву у відборі на Євро 2020 Україна перемогла Литву і впевнено очолює групу відбору на Євро 2020

Збірна України з футболу зміцнила своє лідерство в групі у кваліфікації на Євро-2020.

Національна команда України з футболу перемогла збірну Литви в п'ятому турі кваліфікації до чемпіонату Європи 2020 року з рахунком 3:0.

Підопічні Андрія Шевченка вже на сьомій хвилині провели комбінацію, яка закінчилася голом Олександра Зінченка.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Уже на 27-й хвилині подвоїв перевагу збірної України Марлос, який відібрав м'яч на половині поля суперника і вдало пробив у лівий кут воріт Литви. На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь України.

У другій половині зустрічі збірна України продовжила володіти ініціативою, що призвело до третього забитого голу. Малиновський сильно і прицільно пробив по воротах суперника після передачі Яремчука.

Після цієї перемоги команда Шевченка має в активі 13 очок і впевнено йде на першій позиції групи В відбору на Євро-2020. Литва залишилася останньою з одним балом.