$39.78 €42.31
weather +10 Київ

Україна завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з біатлону

Україна завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з біатлону Меркушина (на фото) і Ткаленко використали сім додаткових патронів

Українські біатлоністи Руслан Ткаленко й Анастасія Меркушина здобули бронзову медаль чемпіонату Європи з біатлону в одиночній змішаній естафеті.

Збірна України 27 лютого завоювала бронзову медаль чемпіонату Європи з біатлону, який проводять у Білорусі на базі "Раубичі" поблизу Мінська, в одиночній змішаній естафеті, повідомляє Biathlon.com.ua.

За збірну України виступали Руслан Ткаленко й Анастасія Меркушина.

Українські спортсмени програли переможцям перегонів – збірній Норвегії – 11,8 секунди. Друге місце посіла Німеччина – +11,5 секунди.

Ткаленко й Меркушина використали сім додаткових патронів, штрафних кіл не бігли.

Цього самого дня збірна України у змішаній естафеті здобула золото чемпіонату Європи.

26 лютого в чоловічому суперспринті Підручний був третім, Олена Підгрушна посіла друге місце в цьому виді змагань серед жінок.

Розклад усіх перегонів європейської першості та склад збірної України можна подивитися за посиланням.