$39.72 €42.81

Чемпіонат Європи з біатлону. Україна виборола ще дві медалі в перший день

Чемпіонат Європи з біатлону. Україна виборола ще дві медалі в перший день Підручний програв переможцю перегонів 0,5 секунди

Український біатлоніст Дмитро Підручний виборов бронзову медаль на чемпіонаті Європи з біатлону в Білорусі, його співвітчизниця Олена Підгрушна здобула срібло.

Двоє українських біатлоністів – Дмитро Підручний та Олена Підгрушна – вибороли дві медалі в перший день чемпіонату Європи з біатлону, який триває в Білорусі на базі "Раубічі" біля Мінська, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

У перший день чемпіонату Європи з біатлону відбулися перегони суперспринту серед жінок та чоловіків.

У чоловічих перегонах третє місце посів Дмитро Підручний. Українець на 0,5 секунди відстав від переможця білоруса Сергія Бочарникова. Другим фінішував чех Адам Вацлавик (+0,4).

У перегонах узяли участь ще двоє представників України: Руслан Ткаленко завершив перегони на 15-й позиції (+55,1), а Артем Прима фінішував 23-м (+1.16,5).

У жіночому суперспринті Підгрушна посіла другу позицію й відстала від переможниці росіянки Євгенії Павлової на 2,8 секунди. Бронзу здобула француженка Хлоя Шевальє (+5,5).

Україну в жіночих перегонах представили ще чотири біатлоністки: Валентина Семеренко посіла четверту позицію (+8,4), Анастасія Меркушина фінішувала шостою (+15,2), Віта Семеренко – 16-та (+1.12,3), а Юлія Журавок – 18-та (+1.13,2).

Завтра в межах чемпіонату Європи з біатлону відбудуться дві гонки: одиночна змішана естафета – о 13.00, і змішана естафета 4х6 км – о 16.00.

Розклад усіх перегонів європейської першості та склад збірної України можна подивитися за посиланням.