$39.67 €42.52
weather +13 Київ

Україна здобула бронзу чемпіонату світу з біатлону

Україна здобула бронзу чемпіонату світу з біатлону Юлія Джима була у складі бронзової української четвірки

Жіноча збірна України стала третьою в естафетній гонці 4х6 км на світовій першості з біатлону в Італії.

Збірна України 22 лютого завоювала першу медаль на чемпіонаті світу з біатлону, який відбувається в італійському Антгольці, повідомляє сайт Міжнародного союзу біатлоністів.

У жіночій естафеті 4х6 км українок змогли випередити тільки збірні Норвегії та Німеччини.

Від переможниць норвежок українська четвірка відстала на 18,4 секунди, від німкень – на 10,7 секунди. Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Віта Семеренко та Олена Підгрушна відстрілялися без штрафу, витративши в сумі вісім додаткових патронів.

Після заключної стрільби стоячи Підгрушна покинула вогневий рубіж другою, услід за Мартою Олсбю-Ройселанн із Норвегії, інформує Biathlon.com.ua. Однак на останньому колі Деніз Германн із Німеччини обійшла українку.

До сьогодні найбільшим успіхом української команди в Антгольці було четверте місце Підгрушної у спринті.