$39.67 €42.52

Україна завоювала срібло у біатлонних Різдвяних перегонах

Україна завоювала срібло у біатлонних Різдвяних перегонах Підручний (на фото) і Меркушина посіли третє місце в мас-старті

Українські біатлоністи Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина на 25,7 секунди відстали від переможців перегонів Марте Олсбю-Ройселанн і Ватле Шостад Крістіансен із Норвегії.

Українська біатлонна команда, у складі якої виступили Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина, завоювали срібло Різдвяних перегонів, які відбулися в німецькому Гельзенкірхені, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Турнір під назвою "Різдвяні перегони" передбачає два старти: мас-старт і перегони переслідування. Підсумки Різдвяних перегонів підбивають за результатами других перегонів.

Збірна України завершила мас-старт на третьому місці з трьома промахами і відставанням від лідера 12 секунд.

У перегонах переслідування Підручний та Меркушина піднялися на другий рядок із трьома промахами і відставанням від переможця на 25,7 секунди.

Золото Різдвяних перегонів забрала норвезька команда, у складі якої виступили Марте Олсбю-Ройселанн і Ватле Шостад Крістіансен.

На третьому місці фінішували Анаіс Бескон та Антонен Гігонна із Франції.