$39.60 €42.44

Українська біатлоністка Меркушина здобула бронзу на Кубку IBU

Українська біатлоністка Меркушина здобула бронзу на Кубку IBU Меркушина завершила гонку з одним промахом

Біатлоністка Анастасія Меркушина з України відстала від шведської переможниці Йоганни Скоттгейм на 17,6 секунди.

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула бронзову медаль у спринтерській гонці на кубку IBU, повідомляє Biathlon.com.ua.

Меркушина один раз не влучила на вогневих рубежах і програла шведській переможниці Йоганні Скоттгейм 17,6 секунди.

Другою фінішувала шведка Анна Магнуссон. Четвертою стала українка Юлія Журавок.

Окрім Меркушиної і Журавок, у спринті взяли участь ще чотири українські біатлоністки: Ольга Абрамова (16-те місце), Анна Кривонос (26-та позиція), Надія Бєлкіна (43-тя) та Катерина Бех (45-те місце).

Наступні гонки кубка IBU відбудуться 21 грудня: одиночна змішана естафета та змішана естафета 4х6 км.