$39.60 €42.44
weather +10 Київ

Україна завоювала три медалі на чемпіонаті Європи з велотреку

Україна завоювала три медалі на чемпіонаті Європи з велотреку Старікова принесла Україні дві медалі

Українська велосипедистка Олена Старікова завоювала бронзову і срібну медалі на чемпіонаті Європи з велотреку, який проводили в нідерландському Апелдорні.

Українські велосипедисти вибороли три медалі на чемпіонаті світу з велотреку, який проводили в нідерландському Апелдорні, повідомляє офіційний Twitter Національного олімпійського комітету України.

18 жовтня українка Олена Старікова завоювала срібну медаль у спринті. 19 жовтня українка Ганна Соловей посіла третє місце у групових перегонах. 20 жовтня Старікова здобула бронзову медаль у гіті на 500 метрів.

У загальному медальному заліку Україна фінішувала на дев'ятому місці. Переможцем стали Нідерланди – в активі господарів турніру п'ять золотих і по чотири срібні та бронзові нагороди.