$39.67 €42.52
weather +10 Київ

Україна здобула ще дві медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

Україна здобула ще дві медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби Бережна в поєдинку за третє місце перемогла представницю Туреччини

Українки Ірина Коляденко та Аліна Бережна здобули бронзові медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, який відбувається в Римі.

Україна п'ятого дня змагань 14 лютого здобула ще дві медалі чемпіонату Європи зі спортивної боротьби, який відбувається в Римі, пише офіційний сайт турніру.

Ірина Коляденко у вазі до 65 кг у поєдинку за бронзу перемогла представницю Румунії Крісту Інце з рахунком 8:0.

Аліна Бережна виборола бронзову медаль для України, перемігши Мерве Пул із Туреччини з рахунком 6:0.

12 лютого українські борці греко-римського стилю завоювали одну золоту та дві бронзові медалі чемпіонату Європи.

13 лютого українки завоювали дві срібні та дві бронзові нагороди. А 14 січня українка Юлія Ткач-Остапчук стала чемпіонкою Європи, а Соломія Винник принесла Україні срібло.

Після п'ятого дня чемпіонату Європи з боротьби в активі України 11 медалей.