$39.72 €42.81
weather +12 Київ

Українець Марченко виграв тенісний турнір у Казахстані і в одиночному, і в парному розрядах

Українець Марченко виграв тенісний турнір у Казахстані і в одиночному, і в парному розрядах Марченко оформив чемпіонський дубль удруге у кар'єрі

На тенісному турнірі Nursultan Challenger українець Ілля Марченко у фіналі одиночного розряду переміг німця Янніка Мадена, а в іншому фіналі в парі з фіном Гаррі Геліоваарою обіграв поляків Кароля Джевецького і Шимона Валькова.

6 жовтня український тенісист Ілля Марченко виграв турнір Nursultan Challenger – ATP Challenger Tour в одиночному розряді. Про це повідомляє "Великий теніс України" (ВТУ).

У фіналі, який тривав понад дві годин, українець обіграв сіяного на турнірі п'ятим Янніка Мадена з Німеччини. Підсумковий результат – 4:6, 6:4, 6:3.

Для Марченка це другий титул на цьому турнірі за два дні, зазначає БТУ. 5 жовтня український тенісист разом із Гаррі Геліоваарою з Фінляндії став переможцем фіналу в парному розряді, з рахунком 6:4, 6:4 подолавши польський дует Кароля Джевецького і Шимона Валькова.

Чемпіонський дубль на турнірах ATP Challenger Tour Марченко оформив удруге у кар'єрі. Уперше це було в італійському Брешіа у 2014 році.

32-річний Марченко є другою ракеткою України, у світовому рейтингу він посідає 378-ме місце.