$39.47 €42.18
weather +10 Київ

Українка Басова виграла Кубок світу з велотреку

Українка Басова виграла Кубок світу з велотреку Басова стала найкращою за підсумками шести етапів

Українська велосипедистка Любов Басова завоювала золоту медаль на одному з шести етапів Кубка світу в дисципліні кейрін, але виграла всі змагання.

Українська спортсменка Любов Басова стала переможницею Кубка світу з велотреку в дисципліні кейрін (перегони з поступовим прискоренням). Про це 28 січня повідомляє XSport.

Переможницею 31-річна Басова стала за підсумками шести етапів Кубка світу. У неї 1705 очок.

У найближчої конкурентки українки, велосипедистки з Південної Кореї, – 1625 очок.

На одному з етапів у Гонконзі Басова завоювала золоту медаль.

Ще одна велосипедистка з України, Олена Старікова, стала третьою за підсумками шести етапів Кубка світу в дисципліні спринт.