$39.78 €42.38
weather +3 Київ

Українка Харлан завоювала золото етапу Кубка світу з фехтування, перемігши у фіналі росіянку

Українка Харлан завоювала золото етапу Кубка світу з фехтування, перемігши у фіналі росіянку Харлан завоювала 25-ту таку нагороду в кар'єрі

Українська шаблістка Ольга Харлан у фіналі етапу Кубка світу з фехтування, який відбувся в Монреалі, перемогла росіянку Ольгу Нікітіну з рахунком 15:7.

Українка Ольга Харлан 12 січня завоювала золоту медаль на етапі Кубка світу з фехтування, який відбувся в Монреалі, повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації фехтування.

У фіналі турніру українка обіграла росіянку Ольгу Нікітіну з рахунком 15:7.

У півфіналі Харлан перемогла китаянку Шао Яци (15:14), а у чвертьфіналі – француженку Сару Бальзер (15:7).

Національний олімпійський комітет на своїй сторінці у Twitter пише, що це вже 25-та перемога в кар'єрі українки на турнірах такої категорії.

У грудні Харлан завоювала золоту медаль етапу Кубка світу з фехтування, який відбувся в американському місті Солт-Лейк-Сіті.