$39.47 €42.18
weather +16 Київ

Українка Снігур вийшла у фінал Wimbledon для юніорів

Українка Снігур вийшла у фінал Wimbledon для юніорів У півфіналі Снігур обіграла першу сіяну

У півфіналі юніорських змагань на Wimbledon українська тенісистка Дар'я Снігур із рахунком 6:3, 6:0 виграла у сіяної першою Емми Наварро зі США.

12 липня 17-річна українська тенісистка Дар'я Снігур пробилася у фінал турніру Wimbledon серед юніорів. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Поєдинок українки із сіяною першою, 18-річною Еммою Наварро зі США тривав 45 хвилин і завершився з рахунком 6:3, 6:0.

У фіналі Снігур зіграє проти сіяної на турнірі під номером 10 Алекси Ноель зі США.

У "дорослій" категорії на Wimbledon найкращим результатом серед українок став півфінал Еліни Світоліної, який вона програла Сімоні Халеп із Румунії.