$39.39 €42.33
weather +14 Київ

Українка завоювала золото на чемпіонаті з карате в Дубаї

Українка завоювала золото на чемпіонаті з карате в Дубаї Терлюга виступає у вазі до 55 кілограмів
Українська каратистка Анжеліка Терлюга у фіналі турніру серії Karate1 Premier League, який відбувався у Дубаї, перемогла єгиптянку Яссмін Аттіа з рахунком 1:0.

Українка Анжеліка Терлюга 16 лютого завоювала золоту медаль на чемпіонаті з карате серії Karate1 Premier League, який відбувався в Дубаї, повідомляє офіційний сайт Всесвітньої федерації карате.

У фіналі вагової категорії до 55 кілограмів Терлюга перемогла єгиптянку Яссмін Аттіа з рахунком 1:0.

Завдяки перемозі на турнірі Терлюга здобула ліцензію Олімпіади 2020 року і стала першою українською каратисткою, яка виступить на Олімпійських іграх.

Karate1 Premier League – перша за важливістю серія турнірів під егідою Всесвітньої федерації карате.

Наступний етап змагань відбудеться у австрійському Зальцбурзі з 28 лютого до 1 березня. Загалом у 2020 році буде проведено шість етапів.