$41.09 €44.63
weather +28 Київ
languages

Українка Зевіна завоювала срібло чемпіонату Європи із плавання на короткій воді

Українка Зевіна завоювала срібло чемпіонату Європи із плавання на короткій воді Зевіна завоювала єдину медаль для України на чемпіонаті Європи

Українська плавчиня Дарина Зевіна програла 0,8 секунди італійці Маргеріт Пандзьєре.

Українка Дарина Зевіна завоювала срібло чемпіонату Європи із плавання на короткій воді, який проводили з 4-го до 8 грудня в шотландському Глазго, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українка у фіналі плавання на спині на 200 метрів програла 0,8 секунди італійці Маргеріт Пандзьєре. Третє місце посіла нідерландка Кіра Туссайн.

Зевіна завоювала єдину медаль для України на чемпіонаті Європи у Глазго, у загальному медальному заліку Україна посіла 14-те місце, пише сайт змагань.

Зевіна є чемпіонкою світу 2012 року із плавання на дистанції 200 метрів на спині.