$39.67 €42.52
weather +10 Київ

Українські гімнасти посіли восьме місце на чемпіонаті світу

Українські гімнасти посіли восьме місце на чемпіонаті світу Українські гімнасти виступлять на Олімпіаді 2020

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики посіла останнє місце у фіналі чемпіонату світу, який триває у Штутгарті.

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики посіла останнє, восьме, місце у фіналі чемпіонату світу, який триває в німецькому Штутгарті, повідомляє офіційний сайт турніру.

Раніше чоловіча команда пройшла кваліфікацію у фінал чемпіонату світу і здобула командну ліцензію на Олімпіаду 2020 року.

Перемогу виборола збірна Росії, друге місце посів Китай, а бронзові медалі здобули спортсмени з Японії.

Раніше на Олімпіаду не змогла відібратися жіноча збірна зі спортивної гімнастики. Єдину жіночу ліцензію на чемпіонаті світу у Штутгарті для України виборола 18-річна Діана Варинська, яка пройшла у фінал індивідуального багатоборства.

Фінал індивідуального жіночого багатоборства, де виступатиме Варинська, відбудеться 10 жовтня, фінал чоловічого багатоборства відбудеться 11 жовтня, фінали в окремих видах – 12-го і 13 жовтня (українці виступлять другого дня).