$39.60 €42.44
weather +10 Київ

Український плавець Бухов установив юніорський світовий рекорд на 50-метрівці батерфляєм Рекорд Бухов установив у Люксембурзі

17-річний українець Владислав Бухов на турнірі із плавання в Люксембурзі посів друге місце на дистанції 50 метрів батерфляєм, але результат 23,14 с став рекордним для юніорів.

24 січня на міжнародному турнірі з плавання Euro Meet 2020 у Люксембурзі 17-річний український спортсмен Владислав Бухов установив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Про це у Facebook повідомив Національний олімпійський комітет (НОК) України.

Першим на цій дистанції став 27-річний українець Андрій Говоров, його результат – 23,07 с.

"На другому місці, лише 0,07 с програвши Говорову, розташувався ще один українець Владислав Бухов. При цьому його час 23,14 [с] став новим юніорським рекордом світу та Європи на дистанції 50 метрів батерфляєм", – ідеться в повідомленні.

Бухов зазначив, що в Люксембурзі плаває вдруге і йому подобається цей майданчик, розповідає офіційний сайт змагань.

Турнір Euro Meet 2020 проводять у Люксембурзі із 24 до 26 січня.