$39.39 €42.33
weather +18 Київ

Український плавець Говоров із рекордом переміг на етапі Кубка світу у РФ

Український плавець Говоров із рекордом переміг на етапі Кубка світу у РФ Говоров переміг на дистанції 50 м батерфляєм

На змаганнях у Казані українець Андрій Говоров фінішував першим на дистанції 50 м батерфляєм із результатом 22,87 секунди.

9 вересня український плавець Андрій Говоров переміг на першому етапі Кубка світу в російській Казані. Про це повідомляють на сайті Міжнародної федерації плавання (FINA).

Водночас плавець установив рекорд Кубка світу. На цій дистанції Говоров є автором світового і європейського рекордів.

Друге місце посів американець Майкл Ендрю, третє – росіянин Володимир Морозов.

7 вересня Говоров завоював бронзу на дистанції 50 м вільним стилем, поступившись усе тим самим Морозову та Ендрю.

Українець назвав результат непоганим, зазначивши, що тренувався без тренера, тому йому було важко працювати.

"Я б дав 7 із 10 балів за свій виступ у Казані. Звичайно, я міг би плавати швидше. Постараюся покращити [результати] в Досі", – цитує Говорова сайт FINA.

Кубок світу з плавання складається із семи етапів. Наступний із них пройде в місті Доха (Катар) 13–15 вересня.