$38.99 €42.16
weather +12 Київ

Українка завоювала срібло з артистичного плавання на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту Яхно здобула свою четверту нагороду на чемпіонаті

Золото в технічній програмі солісток із артистичного плавання здобула росіянка Світлана Колесніченко, українка Єлизавета Яхно показала другий результат, а бронза дісталася італійці Лінді Черутті.

6 серпня українка Єлизавета Яхно завоювала срібну медаль у технічній програмі солісток із артистичного плавання. Про це повідомляють на сайті змагань.

Золото здобула росіянка Світлана Колесніченко, бронза в італійки Лінди Черутті.

Крім особистої нагороди, у Яхно вже є на цьому чемпіонаті два срібла і золото в командних виступах.

У командному заліку Україна посідає сьоме місце, маючи в скарбничці чотири золота, шість срібних нагород і одну бронзу.

Очолює турнірну таблицю Росія – 11 золотих, шість срібних, шість бронзових медалей. На другій позиції Італія (сім, сім, 11), на третій – Великобританія (шість, шість, п'ять).

Об'єднаний чемпіонат Європи з олімпійських видів спорту відбувається у Глазго 2–12 серпня.