$41.09 €44.63
weather +30 Київ
languages

Українці завоювали золото та срібло на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту Збірна з артистичного плавання виборола золото

У командному заліку об'єднаного чемпіонату Європи з олімпійських видів спорту Україна посідає сьоме місце із трьома золотими нагородами, п'ятьма срібними та однією бронзовою.

5 серпня українська збірна завоювала дві нагороди на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту, який цими днями проходить у шотландському Глазго.

Українська команда з артистичного плавання завоювала золото в групах у вільній комбінації. На другому місці Італія, бронза – в Іспанії.

Плавець Михайло Романчук прийшов другим на дистанції 1500 метрів. Виграв фінальний заплив німець Флоріан Веллбрук. Італієць Грегоріо Палтріньєрі фінішував третім.

У Романчука вже є золото чемпіонату на дистанції 400 м вільним стилем.

У командному заліку Україна посідає сьоме місце. Крім Романчука і збірної з артистичного плавання, золото завоював велосипедист Роман Гладиш у перегонах на треку на 15 км. Також у скарбничці команди п'ять срібних нагород: одна в плаванні, дві в артистичному плаванні, по одній у веслуванні та велосипедних перегонах на треку. Бронзову нагороду для України виборола Діана Думченко у веслуванні.

Очолює турнірну таблицю Росія – 10 золотих, шість срібних, п'ять бронзових медалей. На другій позиції Італія (сім, сім, 10), на третій – Великобританія (шість, шість, п'ять).

Об’єднаний чемпіонат Європи з олімпійских видів спорту проходить у Глазго 2–12 серпня.