$39.58 €42.26

Українці завоювали золоту і срібну медалі на чемпіонаті Швеції з біатлону

Українці завоювали золоту і срібну медалі на чемпіонаті Швеції з біатлону Підручний (попереду) пройшов спринтерську гонку за 22 хвилини 51,3 секунди

Українець Дмитро Підручний переміг у спринтерській гонці, а Артем Прима посів друге місце в короткій індивідуальній гонці.

Українські біатлоністи завоювали золоту і срібну медалі на відкритому чемпіонаті Швеції, повідомляє Biathlon.com.ua.

23 листопада Дмитро Підручний здобув перемогу у спринтерській гонці, подолавши дистанцію за 22 хвилини 51,3 секунди, і випередив найближчого переслідувача на 28 секунд.

У десятці також фінішував інший українець Богдан Цимбал, який з одним промахом посів дев'яте місце.

24 листопада Артем Прима посів друге місце в короткій індивідуальній гонці. Українець пройшов трасу за 44 хвилини і 8 секунд і на чотирьох стрільбищах не влучив вісім разів. Лідер гонки норвежець Еміль Ніенг вистрелив повз ціль сім разів і випередив Приму на 1 хвилину і 9 секунд.

30 листопада у шведському Естерсунді розпочнеться перший етап Кубка світу, на якому, зокрема, виступлять Прима і Підручний.