$38.99 €42.16
weather +12 Київ

Виступ Шакіри та перша за 50 років перемога "Канзас-Сіті". У США відбувся фінал національної ліги з американського футболу "Канзас-Сіті" завоював другий Супербоул в історії клубу

Команда з американського футболу "Канзас-Сіті" вперше за 50 років перемогла у вирішальній грі Національної футбольної ліги (НФЛ) США, пише офіційний сайт організації.

Супербоул відбувся в американському місті Маямі на арені Hard Rock Stadium, яка вміщує 65 тисяч глядачів, у ніч на 3 лютого.

У вирішальній грі зустрілися "Канзас-Сіті" та "Сан-Франциско Форті Найнерс". Після двох чвертей рахунок був рівним – 10:10. Перед фінальною чвертю "Сан-Франциско Форті Найнерс" перемагав із рахунком 20:10, але в останньому відрізку гри "Канзас-Сіті" заробив 21 очко й переміг 31:20.

Це перша перемога команди з Канзасу у НФЛ за останні 50 років і другий трофей для "Канзас-Сіті" загалом. "Сан Франциско Форті Найнерс" ставав переможцем НФЛ п'ять разів: 1981-го, 1984-го, 1988-го, 1989-го і 1994 року.

Супербоул – це не тільки вирішальна гра НФЛ, але і шоу в перерві. Цього року на головному матчі року в американському футболі виступили колумбійська співачка Шакіра та американка Дженніфер Лопес.

Відео: NFL / YouTube