$39.78 €42.31
weather +13 Київ

Збірна України обіграла Фінляндію у відборі на чемпіонат світу з футболу 2018

Збірна України обіграла Фінляндію у відборі на чемпіонат світу з футболу 2018 Українці здобули важливу перемогу у Тампере

У шостому турі відбіркового турніру до чемпіонату світу 2018 року українські футболісти на виїзді виграли у команди Фінляндії – 2:1.

Збірна України з футболу здобула перемогу над командою Фінляндії з рахунком 2:1 у межах групи I європейського відбіркового турніру до чемпіонату світу 2018 року, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Матч пройшов у місті Тампере.

Перший тайм закінчився без голів.

На 51-й хвилині півзахисник гостей Євген Коноплянка відкрив рахунок. На 72-й фіни зусиллями Йоеля Пог'янпало відігралися, але за три хвилини нападник Артем Бєсєдін провів м'яч, який став переможним.

Збірна України набрала 11 очок у шести турах і чекає підсумків сьогоднішньої зустрічі основних конкурентів – Ісландії (10 очок) і Хорватії (13 очок).

Наступний матч відбіркового турніру українці проведуть 2 вересня проти Туреччини у Харкові.