$39.60 €42.44

Збірна України перемогла Литву в матчі відбору на Євро 2020

Збірна України перемогла Литву в матчі відбору на Євро 2020 Україна лідирує в турнірній таблиці групи B

Збірна України з футболу після перемоги над Литвою практично забезпечила вихід у фінальну частину чемпіонату Європи 2020 року.

Збірна України з футболу в сьомому турі кваліфікації на чемпіонат Європи 2020 року перемогла Литву з рахунком 2:0, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 29-й хвилині гри Маліновський обігрався у стіночку з Марлосом і вийшов на ударну позицію, півзахисник збірної України добре виконав удар і відкрив рахунок у матчі.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 58-й хвилині гри Маліновський оформив дубль чудовим ударом зі штрафного у воротарський кут.

[MULTIMEDIA] [/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Після цього матчу збірна України посідає перше місце у групі B відбору на Євро 2020 із 16 очками в активі. Португалія, яка йде другою, має 11 очок і гру в запасі. Третя Сербія – із сімома очками і грою в запасі.

Україна не вийде у фінальну частину чемпіонату Європи 2020 року тільки в разі поразки Португалії і програшу Сербії з різницею більше ніж у шість голів. Водночас Сербія має виграти всі ігри, що залишилися, а Португалія – перемогти у двох матчах із трьох.

Наступний поєдинок підопічні Андрія Шевченка проведуть 14 жовтня проти Португалії на НСК "Олімпійський".