$39.55 €42.43
weather +10 Київ

Молодіжна збірна України програла Румунії у відборі на Євро 2021 U21

Молодіжна збірна України програла Румунії у відборі на Євро 2021 U21 Збірна України U21 пропустила три голи від збірної Румунії

Збірна України із футболу U21 після поразки від Румунії посідає четверте місце у групі кваліфікації на молодіжний чемпіонат Європи 2021 року.

Молодіжна збірна України із футболу поступилася одноліткам із Румунії у третьому турі кваліфікації на чемпіонат Європи 2021 року, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

Перший тайм завершився без голів. На 75-й хвилині півзахисник збірної Румунії Олімпіу Моруцан відкрив рахунок у матчі. На 80-й і 90+4 хвилинах нападник румунської команди Адріан Петра забив другий і третій голи своєї команди. У підсумку – поразка збірної України з рахунком 0:3.

Після третього туру підопічні Руслана Ротаня займають четверте місце в турнірній таблиці своєї групи відбору на молодіжний чемпіонат Європи 2021 року і мають в активі три очки. Збірна Румунії опинилася на сходинку вище з аналогічним показником балів, але має гру в запасі.

У четвертому турі кваліфікації молодіжна збірна України зустрінеться з однолітками з Данії. Поєдинок відбудеться 15 жовтня на стадіоні "Арена Львів".