$39.58 €42.26
weather +10 Київ

Збірна України з біатлону завоювала бронзу в одиночній змішаній естафеті на Кубку IBU

Збірна України з біатлону завоювала бронзу в одиночній змішаній естафеті на Кубку IBU Українські спортсмени використали два додаткові патрони

Українські біатлоністи Віталій Труш і Юлія Журавок, які виступили в змішаній одиночній естафеті на Кубку IBU, відстали від збірної Норвегії на 42,6 секунди.

Збірна України з біатлону завоювала бронзову медаль в одиночній змішаній естафеті на п'ятому етапі Кубка IBU, який відбувається у словацькому місті Осрбліє, повідомляє Biathlon.com.ua.

За Україну виступили Віталій Труш і Юлія Журавок. Українські біатлоністи відстали від переможця гонки, збірної Норвегії, на 42,6 секунди.

Друге місце завоювала збірна Франції, яка поступилася Норвегії 29,4 секунди.

Українські спортсмени за всю гонку використали два додаткові патрони, що є найкращим результатом серед усіх учасників.

Сьогодні о 14.30 збірна України візьме участь у змішаній естафеті на Кубку IBU.