$39.72 €42.81
weather +18 Київ

Збірна України завоювала ще чотири золота та два срібла на "Іграх нескорених"

Збірна України завоювала ще чотири золота та два срібла на "Іграх нескорених" Загалом на "Іграх нескорених" українська збірна здобула 14 медалей

28-річний український військовослужбовець Павло Будаєвський посів на "Іграх нескорених" у Торонто чотири перші місця у плаванні.

Збірна України завоювала ще чотири золоті та дві срібні медалі на "Іграх нескорених" у Торонто.

28-річний український військовослужбовець Павло Будаєвський посів чотири перші місця в запливах 50 м вільним стилем, 50 м на спині, 50 м брасом і 100 м вільним стилем, повідомляють на сторінці національної команди у Facebook.

Учора у стрільбі з лука 22-річний ветеран Роман Панченко здобув срібну медаль, повідомила українська збірна у Facebook.

Друге місце в командному заліку посіли 29-річна Катерина Михайлова та 43-річний Валерій Рак.

Загалом на "Іграх нескорених", що завершуються сьогодні, українська збірна здобула 14 медалей – вісім золотих, чотири срібні та дві бронзові, повідомляють на її сторінці у Facebook.

"Ураховуючи, що наша команда одна з найменших – лише 15 людей основного складу, – то хочеться вірити, що команда України переконала весь світ, що наші військові сильні духом та тілом і ніколи не піддаються ні ворогам, ні життєвим обставинам!" – зазначили в національній збірній.

Першу медаль – бронзову – 24 вересня здобув Сергій Торчинський у змаганнях зі штовхання ядра.

Згодом Олег Зімніков виграв забіг на 1500 метрів і завоював перше золото.

Срібну медаль здобув на дистанції 400 метрів Олександр Ткаченко.

Друга золота медаль дісталася Василю Пашкевичу на змаганнях із пауерліфтингу.

Вадим Свириденко удостоївся бронзової медалі у веслуванні на тренажерах у категорії IR1.

Капітан збірної України Олександр Писаренко завоював третє золото у веслуванні на тренажерах.

Четверта золота медаль дісталася Роману Панченку, він посів перше місце у стрільбі з лука.

"Ігри нескорених" (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі 2014 року.

Україна цього року вперше здобула право змагатися в цих іграх завдяки участі українських військових у місіях ООН і безпосередньо як країна, чиї бійці мають бойовий досвід в антитерористичній операції на Донбасі.