$39.39 €42.33
weather +8 Київ

У НАТО зняли ролик про українців на "Іграх нескорених". Відео

У НАТО зняли ролик про українців на "Іграх нескорених". Відео Українці вперше беруть участь в "Іграх нескорених"
Збірна України вперше бере участь у міжнародних змаганнях Invictus Games ("Ігри нескорених"). Ролик про українську команду розміщено на YouTube-сторінці НАТО. Повідомляють, що  до збірної входять 28 осіб. Вони беруть участь у турнірах з таких видів спорту: веслування, легка атлетика, велоспорт, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука та сидячий волейбол. "Ігри нескорених" проходять у Торонто (Канада).

У перший день змагань, 24 вересня, бронзу для України у штовханні ядра завоював ветеран АТО, офіцер Нацполіції Сергій Торчинський.

25 вересня українська збірна завоювала першу золоту медаль в "Іграх нескорених" – Олег Зимников здобув перемогу в забігу на 1500 метрів. Цього ж дня срібну медаль завоював поліцейський із Чернігова Олександр Ткаченко в бігу на 400 м.

Друге золото напередодні, 26 вересня, виграв Василь Пашкевич на змаганнях із пауерліфтингу.

Третє золото на рахунку капітана української команди Олександра Писаренка у веслуванні на тренажерах.

У змаганнях "Ігри нескорених" беруть участь військовослужбовці та ветерани, які дістали поранення і травми під час виконання службових обов'язків. Ініціатором "Ігор" є британський принц Гаррі.

Нинішні "Ігри нескорених" триватимуть до 30 вересня. У них беруть участь 17 національних команд із 550 учасниками.

Відео: NATO / YouTube