$39.60 €42.44

Жіночий ВК "Хімік" уперше в історії вийшов у груповий етап волейбольної Ліги чемпіонів

Жіночий ВК "Хімік" уперше в історії вийшов у груповий етап волейбольної Ліги чемпіонів ВК "Хімік" у групі зустрінеться з переможцем Ліги чемпіонів

У поєдинку за вихід у груповий етап волейбольної Ліги чемпіонів жіноча команда ВК "Хімік" із Южного в "золотому сеті" перемогла чеський "Оломоуц".

"Хімік" із Южного Одеської області вперше у своїй історії пробився в груповий етап волейбольної Ліги чемпіонів, повідомляє сторінка клубу у Facebook.

У першому матчі третього кваліфікаційного раунду жіночої волейбольної Ліги чемпіонів ВК "Хімік" на виїзді переміг чеську "Оломоуц" з рахунком 3:2.

У матчі українська команда вдома поступилася з аналогічним рахунком, через що було призначено "золотий сет", де сильнішими виявилися волейболістки "Хіміка" (15:13).

На груповому етапі волейбольної Ліги чемпіонів "Хімік" виступатиме в групі C. Суперниками української команди стануть переможець Ліги чемпіонів 2019 італійська "Новара", а також польський ЛКС і німецький "Штутгарт".

У чвертьфінал турніру вийдуть п'ять переможців груп, а також три найкращі команди, що посіли друге місце у квартетах.