$39.22 €42.36

Зінченко забив дебютний гол за "Манчестер Сіті" в сезоні

Зінченко забив дебютний гол за "Манчестер Сіті" в сезоні Зінченко забив гол на 20-й хвилині гри

Український футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко відкрив рахунок у поєдинку 1/32 фіналу Кубка Англії проти "Порт Вейл".

Гравець збірної України і "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко забив дебютний гол за англійський клуб у сезоні, повідомляє офіційний сайт "Манчестер Сіті".

Українець на 20-й хвилині відкрив рахунок у поєдинку 1/32 фіналу Кубка Англії проти "Порт Вейл". Матч закінчився із рахунком 4:1 на користь команди Зінченка.

Усього цього сезону гравець збірної України провів 15 поєдинків за "Манчестер Сіті" в усіх турнірах.

У наступному матчі команда, в якій виступає українець, зустрінеться із "Манчестер Юнайтед" у межах Кубка футбольної ліги. Поєдинок відбудеться 7 січня.