$39.67 €42.52
weather +18 Київ

13-річна японка стала першою в історії олімпійською чемпіонкою зі скейтбордингу

13-річна японка стала першою в історії олімпійською чемпіонкою зі скейтбордингу Момідзі Нісія – одна з наймолодших учасниць Олімпіади 2020

13-річна японка Момідзі Нісія стала першою володаркою золотої медалі зі стріт-скейтбордингу серед жінок. Про це повідомляють на сайті Олімпіади.

Нісія набрала 15,26 бала і здобула золото. Срібну медаль завоювала 13-річна спортсменка з Бразилії Райсса Леал, набравши 14,64 бала. Бронзу взяла ще одна японка – 16-річна Фуна Накаяма, її результат – 14,49.

В оргкомітеті зазначили, що Нісія і Леал – наймолодші учасниці цієї Олімпіади.

Напередодні в Токіо провели й чоловічі змагання зі скейтбордингу. У них переможцем з результатом 37,18 став 22-річний японець Юто Горігомо – як і Нісія, він перший володар золотої олімпійської медалі із цього виду спорту, але серед чоловіків.

Срібну медаль здобув бразилець Келвін Гефлер із 36,15 бала, а бронзову – американець Джаггер Ітон (35,35 бала).

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23 липня до 8 серпня.

Зараз у медальному заліку лідирують США – у них сім золотих, три срібні та чотири бронзові медалі. На другому місці Китай, на третьому – Японія. Україна ділить 37-ме місце з Казахстаном і Туреччиною, у неї дві бронзи.