$39.72 €42.81
weather +17 Київ

Понад 300 тис. людей підписало петицію з вимогою покарати капітана "Реалу" через травму нападника "Ліверпуля" у фіналі Ліги чемпіонів

Понад 300 тис. людей підписало петицію з вимогою покарати капітана "Реалу" через травму нападника "Ліверпуля" у фіналі Ліги чемпіонів На 30-й хвилині фінального матчу Ліги чемпіонів у Києві Салах (у червоній формі) покинув поле через травму внаслідок зіткнення з Рамосом

Автори петиції, які закликають УЄФА і ФІФА покарати капітана мадридського "Реалу" Серхіо Рамоса, вважають, що він "умисно травмував" нападника "Ліверпуля" Мохаммеда Салаха у фіналі Ліги чемпіонів у Києві.

Понад 300 тис. людей підписало петицію з вимогою до УЄФА і ФІФА покарати капітана мадридського "Реалу" Серхіо Рамоса за "умисне травмування" нападника "Ліверпуля" Мохаммеда Салаха у фіналі Ліги чемпіонів. Петицію опубліковано на порталі Change.org.

"Серхіо Рамос є жахливим прикладом для майбутніх поколінь футболістів. Замість того щоб чесно вигравати матчі, він використовує трюки, які нехтують дух гри і принцип чесної гри", – заявили автори.

Петицію створили 27 травня. На момент опублікування новини її підписало 307, 813 тис. осіб.

На 30-й хвилині фінального матчу Ліги чемпіонів у Києві 26 травня Салах покинув поле через травму внаслідок зіткнення із гравцем "Реалу" Серхіо Рамосом. У підсумку перемогли іспанці з рахунком 3:1.

Міністр спорту Єгипту Халед Абд Ель-Азіз повідомив, що у Салаха діагностували розтягнення зв'язок плечового суглоба. Його відновлення триватиме два тижні.