$39.55 €42.43
weather +7 Київ

Борчиня Черкасова принесла Україні ще одну бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо

Борчиня Черкасова принесла Україні ще одну бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо Черкасова перемогла в поєдинку за третє місце
Українська борчиня вільного стилю Алла Черкасова принесла Україні ще одну бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо. Про це йдетьсяна сайті Олімпійських ігор.

У поєдинку за третє місце в категорії до 68 кг українка перемогла представницю Японії Сару Досьо.

Суперницю, яка 2016 року стала олімпійською чемпіонкою, Черкасова в першому періоді поклала на лопатки. У підсумку 2:0 на користь представниці України.

У півфіналі українка поступилася чемпіонці світу Тамірі Менсі-Сток зі США.

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23 липня до 8 серпня. В Олімпіаді візьме участь приблизно 11 тис. спортсменів із понад 200 країн світу.

У медальному заліку на першому місці зараз Китай (32 золоті, 20 срібних і 16 бронзових медалей). На другому – США, на третьому – Японія.

Україна розташована на 60-му місці, у неї сім олімпійських медалей: одна срібна – у запливі на дистанції 1500 метрів вільним стилем і шість бронзових – у жіночому дзюдо, у чоловічому фехтуванні, у стрільбі з пневматичного пістолета, у запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем, у великому тенісі та вільній боротьбі.