$39.78 €42.38
weather +7 Київ

Британська тенісистка виграла у 18 років перший у кар'єрі турнір US Open

Британська тенісистка виграла у 18 років перший у кар'єрі турнір US Open За вихід у фінал US Open Радукану заробила $1,2 млн

Британська тенісистка Емма Радукану виграла фінал Відкритого чемпіонату США (US Open), перемігши в сутичці з Лейлою Фернандес із Канади. Про це повідомила "Русская служба ВВС".

Матч завершився з рахунком 6:4, 6:3.

Радукану 18 років, а її суперниці Фернандес – 19. Канадка обійшла таких досвідчених суперниць, як Наомі Осака, Еліна Світоліна і Анжелік Кербер. Протягом турніру вона не віддала суперницям жодного сету.

Радукану посідає 150-те місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації WTA. Уперше в кар'єрі вона брала участь у US Open. У чвертьфіналі турніру вона перемогла чинну олімпійську чемпіонку Белінду Бенчич зі Швейцарії.

Фернандес наразі на 73-му місці в рейтингу WTA. За свою кар'єру вона заробила один титул в одиночному розряді. Спортсменка вперше в кар'єрі подолала другий раунд турніру.

Радукану народилася в Канаді в сім'ї румуна і китаянки, але виросла у Великобританії. За інформацією ВВС, вона стала першою британкою, яка вийшла у фінал престижного турніру за останні 44 роки.

За вихід у фінал US Open Радукану заробила $1,2 млн, учетверо більше, ніж за всю попередню кар'єру, повідомив Eurosport.