$39.22 €42.36
weather +9 Київ

Чемпіонат світу з футболу. Із групи B у плей-оф вийшли Англія та США

Чемпіонат світу з футболу. Із групи B у плей-оф вийшли Англія та США Групу B виграли англійці, вони у білих футболках
29 листопада у Катарі відбулися матчі останнього туру групового турніру чемпіонату світу з футболу у групі B, їхні результати повідомив сайт ФІФА.

У Досі грали збірні Ірану і США. Американська команда відкрила рахунок на 38-й хвилині, м'яч забив Крістіан Пулишич.

Цей гол став єдиним у поєдинку, його виграли футболісти зі Сполучених Штатів – 1:0.

Паралельно проводили матч в Ар-Раяні між збірними Уельсу та Англії.

Британські команди провели безгольовий перший тайм, а на початку другого англійці забили два голи протягом однієї хвилини: на 50-й це зробив Маркус Решфорд, а на 51-й – Філ Фоден. На 68-й хвилині Решфорд забив удруге.

Підсумок поєдинку – розгром англійцями валлійців із рахунком 3:0.

Переможцем квартету стала збірна Англії, у неї сім очок. Вона вийшла у плей-оф чемпіонату світу разом з американцями, що посіли друге місце (у них п'ять очок).

Скріншот: fifa.com Скріншот: fifa.com

В 1/8 фіналу Англія зіграє із Сенегалом, а США – з Нідерландами.

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу 2022 року відбувається у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.

Нинішнім чемпіоном світу є Франція.

29 листопада завершився груповий турнір у групі А, у плей-оф вийшли Нідерланди і Сенегал.