$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Чемпіоном світу з хокею із шайбою стала Канада

Чемпіоном світу з хокею із шайбою стала Канада Канадці двічі відігравалися у фіналі

6 червня в Ризі у фіналі чемпіонату світу з хокею із шайбою збірна Канади виграла у збірної Фінляндії. Про це повідомляє сайт Міжнародної федерації цього виду спорту.

У першому періоді рахунок відкрили фіни, на дев'ятій хвилині відзначився Мікаель Руохомаа.

У другому періоді канадці зрівняли – шайбу на 25-й хвилині закинув Макс Комтуа.

У третьому періоді команди обмінялися забитими шайбами – фін Петтері Ліндбом відзначився на 46-й хвилині, а канадець Адам Генрік – на 53-й, і з'ясування найсильнішого перевели у стадію овертайму.

На 67-й хвилині матчу канадець Нік Пол закинув шайбу у ворота суперника й зробив свою команду чемпіоном світу – 3:2.

Бронзові нагороди чемпіонату світу завоювала збірна США, яка виграла в Німеччини з рахунком 6:1.