$39.61 €42.74
weather +4 Київ

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики виграла чемпіонат Європи в командному багатоборстві

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики виграла чемпіонат Європи в командному багатоборстві Україна вдруге в історії виборола золото в командному багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

Збірна України зі спортивної гімнастики виборола золото в командному багатоборстві на чемпіонаті Європи в Ріміні (Італія), повідомила 28 квітня в Instagram Українська федерація гімнастики.

У фіналі українці виявилися сильнішими за команду Великобританії. Збірна України набрала 255,762 бала, у Великобританії – 255,429. Бронзовим призером стала Італія, яка набрала 252,560 бала.

У складі збірної України виступали Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Назар Чепурний і Радомир Стельмах.

Україна вдруге в історії виборола золото в командному багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. Востаннє українська команда вигравала континентальну першість 2020 року, зазначає Tribuna.com.