$38.99 €42.16
weather +12 Київ

"Динамо" та "Шахтар" зіграли внічию в українській Прем'єр-лізі, вони залишилися лідерами турніру Матч відбувався у Києві
3 жовтня футбольні клуби "Динамо" (Київ) і "Шахтар" (Донецьк) завершили внічию матч 10-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ), який відбувався на НСК "Олімпійський" у столиці. Про це повідомляє сайт УПЛ.

У матчі лідерів чемпіонату м'ячів забито не було, підсумковий результат – 0:0.

В УПЛ зазначили, що "Динамо" могло забити вже на дев'ятій хвилині, але удар Карлоса де Піни влучив у стійку воріт "Шахтаря". Моменти були під час матчу в обох команд, а у другому таймі команди почали діяти обережніше.

В інших поєдинках 10-го туру УПЛ, які проводили з 1-го до 3 жовтня, зафіксовано такі результати:

• "Металіст-1925" – "Минай" 1:0.

Очолює турнірну таблицю "Динамо" з 26 очками. У "Шахтаря" – 23 очки. На третьому місці опинилася "Ворскла", у неї 21 очко.

22 вересня у матчі за Суперкубок України "Шахтар" розгромив "Динамо" з рахунком 3:0.