$39.78 €42.31
weather +13 Київ

"Динамо" не зуміло обіграти "Зорю" і пішло на зимову перерву в УПЛ другим після "Шахтаря" Перерва в УПЛ триватиме понад два місяці
12 грудня завершилися матчі 18-го туру футбольної української Прем'єр-ліги (УПЛ), за підсумками яких турнірну таблицю очолив донецький "Шахтар". Про це повідомляє сайт УПЛ.

Київське "Динамо", яке тривалий час лідирувало в чемпіонаті, зіграло з луганською "Зорею" у Києві на НСК "Олімпійський" унічию 1:1. Кияни забили першими (на 44-й хвилині відзначився Віталій Буяльський), але невдовзі гравець луганської команди Аллах'яр Сайядманеш зрівняв рахунок (на 49-й хвилині).

У "Динамо" стало 45 очок, а в донецького "Шахтаря", який 11 грудня обіграв на виїзді "Олександрію" з рахунком 2:1, – 47 очок.

Третє місце у турнірній таблиці посідає "Дніпро-1". В останньому турі команда з Дніпра розгромила "Маріуполь" на його полі – 3:0.

Інші поєдинки 18-го туру завершилися так:

"Інгулець" – "Десна" 2:1;

"Верес" – "Рух" 1:1;

"Львів" –  "Ворскла" 1:1;

"Чорноморець" –  "Металіст 1925" 2:1;

"Колос" –  "Минай" 2:1.

Тепер в УПЛ настала новорічна перерва. Матчі чемпіонату поновлять наприкінці лютого 2022 року.