$39.60 €42.44
weather +16 Київ

Два срібла і бронза. Українські спортсмени на Паралімпіаді в Токіо завоювали три медалі

Два срібла і бронза. Українські спортсмени на Паралімпіаді в Токіо завоювали три медалі Паралімпійські ігри стартували в Токіо 24 серпня
Українська фехтувальниця Євгенія Бреус 25 серпня на Паралімпійських іграх 2020 у Токіо здобула країні першу медаль, завоювавши бронзу у фехтуванні на шаблях. Про це повідомило Суспільне.

На Паралімпіаді Бреус почала виступ із поразки в першому матчі кваліфікаційного раунду, але виграла наступні три і пройшла у плей-оф. Дійшовши до півфіналу, українка не змогла втримати перевагу над Ніно Тібілашвілі з Грузії.

Другу медаль Ігор Україні здобув плавець Антон Коль, повідомило Суспільне. Він завоював срібло в запливі на спині на 100 м у класі S1 для людей із вродженими вадами опорно-рухового апарату.

Коль почав заплив третім, але наростив швидкість. На фініші українець програв ізраїльтянину Іяду Шалабі менше ніж 0,3 секунди.

Другу срібну медаль для України виборов фехтувальник Артем Манько, зазначило Суспільне.

Станом на 13.00 Україна посідає в медальному заліку Паралімпіади четверте місце, про це свідчать дані сайту Ігор. На першому місці – Австралія, за нею йдуть Китай і Великобританія.

Скріншот: paralympic.org Скріншот: paralympic.org

24 серпня в Токіо стартували літні Паралімпійські ігри 2020. Вони відбудуться без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

Від України у змаганнях візьме участь 143 спортсмени, вони боротимуться за медалі в 15 видах спорту. Для національної паралімпійської збірної літні Паралімпійські ігри стануть сьомими за рахунком.