$39.60 €42.27
weather +6 Київ

Дві українки уперше в історії виступлять у фіналі забігу на 400 м із бар'єрами на Олімпіаді

Дві українки уперше в історії виступлять у фіналі забігу на 400 м із бар'єрами на Олімпіаді Серед восьми учасниць фіналу у Рижикової (праворуч) – четвертий найкращий результат цього сезону
Легкоатлетки Анна Рижикова і Вікторія Ткачук вийшли у фінал забігу на 400 м із бар'єрами серед жінок на Олімпіаді 2020 у Токіо. Про це свідчать дані на офіційному сайті змагань.

Рижикова (54.23) і Ткачук (54.25) показали третій результат у другому і третьому півфінальних забігах, зазначають на сайті Ігор.

Українки стали двома спортсменками, які вийшли у фінал із найкращим часом (у кожному з трьох забігів у фінал виходять легкоатлетки, які посіли перше і друге місця, а також двоє, які показали найкращий час).

Це перший випадок в олімпійській історії України, коли у фінальному забігу на дистанції 400 м із бар'єрами виступить двоє українок, повідомляють на сайті Федерації легкої атлетики.

Серед восьми учасниць фіналу, який відбудеться 4 серпня, у Рижикової – четвертий найкращий результат цього сезону (52.96), у Ткачук – сьомий (54.02).

31-річна Рижикова – віцечемпіонка Європи 2018 року на дистанції 400 м із бар'єрами, зазначають на сайті Ігор у Токіо. Цього року українка двічі фінішувала другою й один раз третьою на етапах комерційних змагань Діамантової ліги.

26-річна Ткачук свій найкращий результат у кар'єрі показала цьогоріч. На змаганнях Діамантової ліги спортсменка один раз фінішувала третьою на етапі в Осло (Норвегія), повідомляють на сайті Олімпіади 2020.