$39.38 €42.31
weather +15 Київ

Джокович удруге в кар'єрі виграв Roland Garros – це його 19-й титул на турнірах Великого шлему

Джокович удруге в кар'єрі виграв Roland Garros – це його 19-й титул на турнірах Великого шлему Джокович – перший тенісист, який виграв усі чотири турніри Великого шлема як мінімум двічі
Лідер світового рейтингу тенісистів-професіоналів (№1 ATP) Новак Джокович став переможцем Roland Garros 2021. У фіналі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу серб у п'яти сетах здолав Стефаноса Ціціпаса з Греції (№4) – 6:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:4.

Джокович зробив камбек у матчі, після перших двох сетів серб програвав 0:2. Це 19-й титул Джоковича на турнірах Великого шлему, більше тільки у швейцарця Роджера Федерера та іспанського тенісиста Рафаеля Надаля (по 20), зазначено у Twitter Roland Garros.

Як повідомляють у Twitter турніру, Джокович став першим тенісистом, який виграв усі чотири турніри Великого шлему (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon і US Open) як мінімум двічі.

Відео: Roland Garros / YouTube

Джокович удруге в кар'єрі виграв Roland Garros, уперше серб переміг на Відкритому чемпіонаті Франції 2016 року, здолавши в чотирьох сетах британця Енді Маррея з рахунком 3:6, 6:1, 6:2, 6:4.