$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Форвард збірної України Довбик оформив хет-трик в іспанській Ла Лізі за шість хвилин, іще один м'яч забив Циганков Довбик забив за "Жирону" на 13-й, 15-й і 19-й хвилинах матчу проти "Севільї"

Форвард збірної України й іспанського клубу "Жирона" Артем Довбик забив три м'ячі у матчі 21-го туру Ла Ліги проти "Севільї". Про це повідомляють на сайті чемпіонату Іспанії з футболу.

Довбик відзначився тричі до перерви – на 13-й, 15-й та 19-й хвилинах у першому таймі.

Відеозапис голів опублікували на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

Довбик зіграв у поєдинку 73 хвилини, після чого його замінили.

Іще одного м'яча в поєдинку на 56-й хвилині матчу забив хавбек збірної України й "Жирони" Віктор Циганков.

Матч закінчився перемогою "Жирони" з рахунком 5:1. Команда Довбика й Циганкова лідирує в чемпіонаті Іспанії, набравши 52 очки. У "Реала", що йде другим, на одне очко менше, але мадридський клуб зіграв на один поєдинок менше.

В іспанській Ла Лізі Довбик, як і Джуд Беллінгем із "Реала", забили вже 14 м'ячів, вони лідирують у перегонах бомбардирів.

Форвард збірної України Довбик оформив хет-трик в іспанській Ла Лізі за шість хвилин, іще один м'яч забив Циганков фото 1 Фото: EPA