$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Футбольна збірна України поступилася Нідерландам у першому турі Євро 2020

Футбольна збірна України поступилася Нідерландам у першому турі Євро 2020 У процесі матчу українці відіграли два м'ячі
13 червня в Амстердамі в першому турі групи С чемпіонату Європи з футболу національна збірна України поступилася збірній Нідерландів. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Рахунок у поєдинку відкрив на 52-й хвилині гравець із Нідерландів Джорджиніо Вейналдум. За сім хвилин його співвітчизник Ваут Веггорст довів рахунок до 2:0.

Наприкінці матчу двічі відзначилися українці: Андрій Ярмоленко забив на 75-й хвилині, а Роман Яремчук – на 79-й.

Однак збірна Нідерландів усе ж забила переможний м'яч – на 85-й хвилині відзначився захисник Дензел Думфріс.

Підсумковий результат – поразка українців із рахунком 2:3.

Станом на сьогодні це найбільша кількість забитих м'ячів в одному матчі Євро 2020.

В іншому поєдинку групи С 13 червня збірна Австрії з рахунком 3:1 обіграла збірну Північної Македонії.

Наступний матч Євро 2020 збірна України проведе 17 червня проти збірної Північної Македонії.