$39.60 €42.27
weather +5 Київ

Італійська "Дженоа" вперше перемогла під керівництвом екстренера збірної України Шевченка

Італійська "Дженоа" вперше перемогла під керівництвом екстренера збірної України Шевченка Під керівництвом Шевченка "Дженоа" здобула першу перемогу в шести поєдинках
Італійський клуб "Дженоа", який очолює екстренер збірної України Андрій Шевченко, з рахунком 1:0 переміг "Салернітану" в матчі другого раунду Кубка Італії. Про це 14 грудня повідомляють на сайті чемпіонату Італії Серії А.

Огляд поєдинку опубліковано в YouTube Серії А.

Єдиний гол у матчі на 76-й хвилині забив ганський форвард "Дженоа" Калеб Екубан.

Перемога над "Салернітаною" – перша в активі "Дженоа" під керівництвом Шевченка. До цього в п'яти поєдинках Серії А команда з Генуї один матч зіграла внічию і чотири програла, забивши лише один м'яч.

У дебютному поєдинку Шевченка на посаді наставника клубу "Дженоа" програла "Ромі" (0:2), у 14-му турі – зіграла внічию з Удінезе (0:0), у 15-му турі – поступилася "Мілану" (0:3), у 16-му турі – програла "Ювентусу" (0:2), у 17 турі – "Сампдорії" (1:3).

У матчі третього раунду Кубка Італії суперником "Дженоа" стане колишній клуб Шевченка (як гравця) – "Мілан".

"Дженоа" оголосила про призначення Шевченка 7 листопада. На посаді головного тренера Шевченко замінив Давіде Баллардіні, який очолив команду наприкінці 2020 року.

10 листопада "Дженоа" відрекомендувала Шевченка як нового головного тренера команди. Головна мета перед "Дженоа" – зберегти прописку в Серії А на наступний сезон, зазначив наставник.

До "Дженоа" Шевченко тренував збірну України (з липня 2016 року). Під керівництвом наставника збірна України вперше в історії дійшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу. На Євро 2020 у 1/4 фіналу турніру національна команда поступилася збірній Англії (0:4).