Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+29 Київ

Спорт

Євро 2020. Біля посольства Швеції в Києві вивісили банер "Спасибі, Швеціє, за 1/8". Фото 

Навпроти будівлі посольства Швеції в Києві вивісили банер із написом "Tack Sverige for 1/8", що в перекладі українською – "Спасибі, Швеціє, за 1/8".

Про це у Facebook повідомив український блогер Олександр Барабошко.

Блогер розповів, що банер розмістили так, щоб його було видно з вікон дипмісії.

"Він складається з двох частин – українського та шведського прапорів, обох блакитно-жовтих. Як же мені подобаються такі перфоманси", – зазначив Барабошко.

Знімки з банером в Instagram розмістили також користувачі Богдан Пивоваров, Алекс Малишко і Євген Труханов.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати