$39.47 €42.18
weather +10 Київ

Україна вийшла в 1/8 фіналу Євро 2020

Україна вийшла в 1/8 фіналу Євро 2020 Іспанець Пабло Сарабія забив один із п'яти м'ячів у ворота збірної Словаччини
Завдяки перемогам збірних Іспанії та Швеції у групі E Україна виходить у плей-оф чемпіонату Європи 2020 року, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

У підсумковому турі групи E збірна Іспанії розгромила Словаччину з рахунком 5:0. Голами відзначилися Емерік Ляпорт (45+третя хвилина), Пабло Сарабія (56-та хвилина) і Ферран Торрес (67-ма хвилина). Окрім того, двоє гравців збірної Словаччини забили у власні ворота: це голкіпер Мартін Дубравка (30-та хвилина) і Юрай Куцка (71-ша хвилина).

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Огляд матчу Словаччина – Іспанія. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

У паралельному матчі Швеція насилу переграла національну збірну Польщі. Гра закінчилася з рахунком 3:2. По два голи забили Еміль Форсберг (друга і 59-та хвилини) і Роберт Левандовський (61-ша і 84-та хвилини). Переможний м'яч на 90+четвертій хвилині (за хвилину до фінального свистка) забив Віктор Классон.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Огляд матчу Швеція – Польща. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Отже, за підсумками трьох турів Швеція посіла перше місце у групі із сімома очками; Іспанія з п'ятьма очками – друге місце; Словаччина із трьома очками – третє. Польща посіла четверте місце – у команди одне очко.

Завдяки великій поразці Словаччини від іспанців збірна України обійшла словацьку команду за різницею забитих/пропущених і вперше в історії вийшла у плей-оф європейського чемпіонату.

Згідно з регламентом чемпіонату Європи, в 1/8 фіналу Україна може зустрітися саме зі збірною Швеції, яка допомогла команді Андрія Шевченка вийти у плей-оф. Гра відбудеться 29 червня у Глазго (Шотландія). Однак, якщо Португалія програє Франції з різницею в чотири м'ячі, то у плей-оф Україна гратиме проти французів.